אמנת השירות

לקוחות נכבדים,

אמנת השירות של חברת iConGroup - Apple Authorised Distributor מבטאת את מחויבותנו להעניק שירות מקצועי איכותי ויעיל. שביעות רצונכם הינה ערך משמעותי בענינו ועל כן, נעשה כל מאמץ להבין נכונה את צרכיכם ולהעניק לכם מענה הולם ומקצועי. כל אחד מעובדי iConGroup - Apple Authorised Distributor רואה עצמו אחראי באופן אישי לכך.

 1. אמינות ושקיפות

  חברת iConGroup - Apple Authorised Distributor מתחייבת לכיבוד החוק והאתיקה ותעמוד בהתחייבויותיה כלפי הלקוח. החברה מתחייבת להיות שקופה במידע אותו תעביר ללקוח בטרם הרכישה או במהלך עבודה במעבדת השרות והתיקונים. אנו רואים חשיבות בשיתוף הלקוח בכל המידע הרלוונטי לתהליך הטיפול בו.

 2. מקצועיות

  חברת iConGroup - Apple Authorised Distributor תפעל כל העת ללמידה והכשרת אנשיה במטרה לספק לקהל לקוחותיה חווית רכישה ושרות מקצועיים. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מעבדת תיקונים אשר בה מטופלים מוצרים על ידי טכנאים מוסמכי חברת Apple בלבד. לנו ב iConGroup - Apple Authorised Distributor אנשי מכירות מקצועיים העומדים לרשותכם ע"מ ליצור חווית רכישה הולמת.

 3. מסחר הוגן

  אנו מתחייבים לקניה בטוחה, אתר האינטרנט שלנו מאובטח וכל המידע שמור ומוצפן. אנו מתחייבים ליזום פעיליות שמאחוריהן יבוא לידי ביטוי מוסר המסחר שלנו.

 4. הקשבה ללקוח

  אנו מתחייבים לראות את האדם, כבודו ורצונו ולהיות פתוחים לצרכיו השונים. אנו מתחייבים לגלות תבונה ורגישות, המבטאים את היכולת לנהל חווית שירות חיובית ואפקטיבית עם הלקוחות.

לקוחות נכבדים, אמנה זו נכתבה על ידי עובדי/ות החברה ויש בה לבטא את השתתפותו של כל אחד ואחת מאיתנו למאמץ הכללי, החזון והאמונה כי אתם תמיד תהיו המרכז עבורינו.